سرطان پایان مسیر نیست، چیزی که در این مسیر مهم است روحیه‌ی جنگندگی و امید شما به بهبودی است، پس امیدوار و قوی بمانید.

بهترین جراح سرطان پستان در رشت از نگاه مردم ❤️ [سال 1403]

بهترین جراح سرطان پستان در رشت
در این نوشته شما می خوانید

سرطان پستان شایع‌ترین سرطان در بین زنان است و هر ساله حدود 2.3 میلیون مورد جدید تشخیص داده می‌شود. یک جراح سرطان پستان از تخصص لازم برای تشخیص دقیق بیماری، تنظیم برنامه‌های درمانی شخصی سازی شده و انجام مداخلات جراحی برخوردار است. با این مقاله از بای بای سرطان همراه باشید تا با بهترین جراح سرطان پستان در رشت آشنا شوید و ببینید که این متخصصان چگونه راهنمایی و پشتیبانی اساسی را برای بیماران در طول دوره درمان خود ارائه می‌دهند و اطمینان حاصل می‌کنند که آنها بهترین درمان ممکن را در طول یک دوره چالش برانگیز دریافت می‌کنند.

لیست بهترین جراح سرطان پستان در رشت

دکتر نفیسه مویدنیا

اگر به دنبال خدمات جامع سرطان پستان هستید و به دنبال بهترین جراح سرطان پستان در رشت می‌گردید به مطب دکتر نفیسه مویدنیا، متخصص سرشناس جراحی سرطان پستان و سلامت زنان مراجعه کنید. دکتر مویدنیا با شهرت فوق العاده و سابقه بیش از 10000 عمل موفق پزشکی و زیبایی، عضو آکادمی جراحان زنان آمریکا است که درمان عالی را برای بیماران خود تضمین می‌کند.

در مطب دکتر معدنیا، طیف وسیعی از خدمات تخصصی پزشکی و زیبایی ارائه می‌شود که همگی برای رفع نیازهای منحصر به فرد بانوان طراحی شده اند. از لاپاراسکوپی پیشرفته برای درمان کیست‌های دردناک و ناباروری گرفته تا انجام سونوگرافی و آزمایش ضربان قلب جنین، این مطب درمان‌های جامعی را زیر یک سقف ارائه می‌دهد.

یکی از خدمات برجسته ارائه شده توسط مطب دکتر مویدنیا غربالگری سرطان سینه است که جزء حیاتی مراقبت‌های بهداشتی زنان است. با توجه به اینکه تشخیص زودهنگام در مبارزه با سرطان سینه بسیار مهم است، دکتر مویدنیا غربالگری‌های کامل را برای تشخیص هر گونه ناهنجاری در اولین مرحله ممکن تضمین می‌کند و به بیماران آرامش خاطر و مراقبت‌های پیشگیرانه را ارائه می‌دهد.

این مرکز علاوه بر غربالگری سرطان پستان خدمات دیگری را نیز با هدف حفظ سلامت زنان ارائه می‌دهد. از انجام پاپ اسمیر و اقدامات IUI گرفته تا ارائه درمان‌های بی اختیاری ادرار و اندومتریوز، مطب دکتر مویدنیا قادر به پاسخگویی به طیف وسیعی از نگرانی‌های سلامت زنان است. علاوه بر این، مطب دکتر مویدنیا بر اساس روش‌های تخصصی جدید عمل می‌کند و این اطمینان را می‌دهد که بیماران پیشرفته‌ترین و مؤثرترین درمان‌های موجود را دریافت می‌کنند. هر عمل تحت نظارت و تشخیص مستقیم خود دکتر معدنیا انجام می‌شود و درمان‌های تخصصی را به بیماران ارائه می‌دهد.

این مطب برای رفاه حال بیماران از شنبه تا چهارشنبه با نوبت دهی از ساعت 15 الی 21 فعالیت می‌کند. ویزیت‌ها به صورت تک نفره انجام می‌شود و از توجه شخصی پزشک متخصص اطمینان حاصل خواهید کرد. بیماران می‌توانند برای تعیین وقت به سادگی با شماره تلفن کلینیک تماس بگیرند یا از طریق وب سایت نوبت بگیرند. این دفتر همچنین قراردادهایی را با بیمه‌ها و بیمارستان‌های خصوصی و دولتی فامیلی، توتونکاران، گلسار، پارس، قائم و ولیعصر می‌پذیرد و مراقبت‌های بهداشتی با کیفیت را در دسترس همگان قرار می‌دهد.

آدرس مطب دکتر نفیسه مویدنیا: چهارراه گلسار ، روبروی داروخانه شبانه روزی گلسار ، بن بست حق شناس ، ساختمان پزشکان آبان ، طبقه پنجم

تلفن تماس: 01332135933

دکتر فاطمه علیزاده

اگر به دنبال بهترین جراح سرطان پستان در رشت هستید می‌توانید به دکتر فاطمه علیزاده، متخصص برجسته زنان، زایمان، نازایی و جراحی زیبایی مراجعه کنید. دکتر علیزاده با تمرکز بر سلامت زنان، طیف گسترده‌ای از خدمات را ارائه می‌دهد که برای رسیدگی به جنبه‌های مختلف سلامت زنان از جمله غربالگری سرطان پستان طراحی شده است.

بیماران در مطب دکتر علیزاده توسط این جراح ماهر و مجرب تحت مراقبت‌های تخصصی قرار می‌گیرند. دکتر علیزاده با داشتن گواهی بورد تخصصی در زمینه زنان، زایمان، نازایی و جراحی زیبایی قادر به پاسخگویی به طیف گسترده‌ای از مشکلات سلامت زنان از جمله سرطان سینه است.

غربالگری سرطان پستان

خدمات سرطان سینه تمرکز اصلی دکتر علیزاده است و او با تعهد به تشخیص زودهنگام و مراقبت‌های پیشگیرانه، معاینات و غربالگری‌های کامل پستان را برای تشخیص هر گونه علائم ناهنجاری ارائه می‌دهد. این غربالگری‌ها در مبارزه با سرطان سینه بسیار مهم هستند زیرا تشخیص زودهنگام می‌تواند به طور قابل توجهی نتایج و گزینه‌های درمانی را برای بیماران تقویت کند.

مطب دکتر علیزاده علاوه بر غربالگری سرطان سینه، خدمات متنوع دیگری را با هدف ارتقای سلامت و رفاه زنان ارائه می‌دهد. از جراحی‌های زیبایی و ترمیمی گرفته تا درمان‌های غیرجراحی برای انواع اختلالات تناسلی، دکتر علیزاده درمان‌های جامعی را برای رفع نیازهای منحصر به فرد هر بیمار ارائه می‌دهد.

بیمارانی که به مطب دکتر علیزاده مراجعه می‌کنند می‌توانند انتظار توجه شخصی و مراقبت دلسوزانه را داشته باشند. چه مشاوره قبل از بارداری، مراقبت‌های دوران بارداری و شیردهی یا غربالگری سرطان‌های مربوط به زنان مدنظر شما باشد دکتر علیزاده تضمین می‌کند که بیماران در هر مرحله از زندگی بالاترین استاندارد درمانی را دریافت می‌کنند.

دکتر علیزاده بر اهمیت مراقبت و آموزش پیشگیرانه تاکید دارد. به بیماران توصیه می‌شود برای حفظ سلامت خود معاینات و غربالگری‌های منظم را برنامه ریزی کنند. دکتر علیزاده با تمرکز بر تشخیص زودهنگام و مداخله پیشگیرانه تلاش می‌کند تا بیماران را در کنترل سلامت خود و تصمیم گیری آگاهانه در مورد درمان همراهی کند. این مطب صبح روزهای دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه از ساعت 9 تا 12 و عصرروزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ازساعت 16 تا 21 آماده خدمت رسانی به بیماران عزیز است.

آدرس مطب دکتر فاطمه علیزاده: پل بوسار – خیابان بوسار (بلوار برادران محبی) – بعد از آزمایشگاه دکتر آشتیانی – ساختمان پزشکان دانش – طبقه 3

تلفن تماس: 01332134791

دکتر مژگان نبات زاده

اگر به دنبال بهترین جراح سرطان پستان در رشت هستید به دکتر نبات زاده، متخصص برجسته جراحی عمومی و متخصص سینه مراجعه کنید. مطب دکتر نبات زاده به دلیل ارائه خدمات جامع سرطان سینه، ارائه درمان و پشتیبانی تخصصی از بیماران در طول مسیر درمان آنها مشهور است.

دکتر نبات زاده با تمرکز بر تشخیص زودهنگام و درمان موثر از تکنیک‌ها و فناوری‌های پیشرفته برای ارائه بهترین نتایج ممکن به بیماران استفاده می‌کند. از غربالگری گرفته تا مداخلات جراحی، دکتر نبات زاده و تیم او متعهد هستند اطمینان حاصل کنند هر بیمار مراقبت شخصی متناسب با نیازهای فردی خود را دریافت می‌کند.

جراح سرطان پستان در رشت

یکی از ویژگی‌های بارز عملکرد دکتر نبات زاده تاکید او بر حمایت دلسوزانه از بیماران سرطان سینه است. این مرکز تلاش می‌کند تا راهنمایی‌ها و حمایت لازم را برای بیماران فراهم کند تا بتوانند با اطمینان دوره درمان خود را طی کنند. بیماران می‌توانند به دکتر نبات زاده اعتماد کنند که در هر مرحله از این مسیر در کنار آنها باشد.

آدرس مطب دکتر مژگان نبات زاده: میدان گلسار، سمت پل، مجتمع پزشکی دی، طبقه اول

تلفن تماس: 01333115511

دکتر مهسا خصوصی

اگر به دنبال بهترین جراح سرطان پستان در رشت هستید به درمان استثنایی دکتر مهسا خصوصی، پزشک بسیار ماهر و متخصص در جراحی‌های زیبایی و ترمیمی زنان اعتماد کنید. دکتر خصوصی طیف گسترده‌ای از خدمات را برای رفع نیازهای سلامت زنان ارائه می‌دهد اما تخصص او در خدمات سرطان سینه قابل توجه است.

خدمات سرطان پستان در مطب دکتر خصوصی برای اطمینان از مراقبت جامع از بیماران در اولویت قرار دارد. این مرکز با تمرکز بر تشخیص زودهنگام و درمان موثر از جدیدترین تکنیک‌ها و فناوری‌ها برای ارائه نتایج مطلوب برای بیماران خود استفاده می‌کند. از غربالگری گرفته تا مداخلات جراحی، تیم دکتر نبات زاده به ارائه بالاترین کیفیت درمان به بیماران اختصاص دارند. خدمات این مرکز شامل غربالگری سینه، روش‌های تشخیصی و مداخلات جراحی مانند برداشتن کیست پستان و تخمدان است. دکتر نبات زاده با تمرکز بر تشخیص زودهنگام و درمان موثر، تضمین می‌کند که هر بیمار مراقبت‌های شخصی متناسب با نیازهای فردی خود را دریافت می‌کند.

کلینیک دکتر نبات زاده با ساعات کاری از شنبه تا پنجشنبه 11 صبح الی 13 و ساعت 15 الی 21 پذیرای بیماران است و خدمات قابل دسترسی را برای همه ارائه می‌دهد. این مرکز با تخصص در جراحی زیبایی و ترمیمی زنان، طیف گسترده‌ای از خدمات را ارائه می‌دهد که برای رسیدگی به جنبه‌های مختلف سلامت زنان از جمله غربالگری و درمان سرطان سینه آماده است.

آدرس مطب دکتر مهسا خصوصی: چهارراه گلسار- خیابان نواب – کوچه میخک – ساختمان پزشکان پارسا – طبقه اول- واحد 107

تلفن تماس: 01332133544

دکتر ایمان امیری

اگر به دنبال بهترین جراح سرطان پستان در رشت می‌گردید باید نگاهی به تخصص دکتر ایمان امیری که به دلیل گواهینامه‌های تخصصی بورد در جراحی عمومی، لاپاراسکوپی و جراحی‌های کم تهاجم شهرت دارند بیندازید. مهارت‌های دکتر امیری در حوزه‌های مختلف جراحی گسترده است اما مهارت استثنایی او در جراحی سرطان پستان است که این متخصص را از بقیه متمایز می‌کند.

در مطب دکتر امیری، خدمات سرطان پستان نیز ارائه می‌دهد و این متخصص با انبوهی از تجربه درمان بیماران مداخلات جراحی سرطان سینه را با دقت و دلسوزی انجام می‌دهد. از لامپکتومی تا ماستکتومی، دکتر امیری تضمین می‌کند که بیماران درمان بهینه متناسب با نیازهای منحصر به فرد خود را دریافت کنند.

جراحی سرطان سینه فقط برداشتن بافت سرطانی نیست و بازگرداندن امید به بهبودی به بیماران است. دکتر امیری ماجراجویی عاطفی همراه با تشخیص سرطان پستان را درک می‌کند و تلاش می‌کند تا حمایت همه‌جانبه را در طول فرآیند درمان ارائه دهد. چه در مورد گزینه‌های درمانی سوال داشته باشید یا در مورد این بیماری نگرانی داشته باشید، دکتر امیری سلامتی بیمار را در هر مرحله در اولویت قرار می‌دهد.

بهترین جراح سرطان پستان در رشت

مطب دکتر امیری علاوه بر جراحی سرطان پستان طیف گسترده‌ای از خدمات جراحی را برای رسیدگی به مشکلات مختلف تهدیدکننده سلامتی ارائه می‌دهد. تخصص دکتر امیری از جراحی درمان چاقی گرفته تا جراحی‌های غدد درون ریز بوده و فراتر از سرطان سینه است و رویکردی جامع به مراقبت از بیمار را در بر می‌گیرد.

تخصص دکتر امیری در تکنیک‌های کم تهاجم این اطمینان را می‌دهد که بیماران زمان‌های بهبودی کوتاه‌تری را تجربه می‌کنند و ناراحتی بعد از عمل آنها کاهش پیدا می‌کند. چه جراحی‌های لاپاراسکوپی برای جراحی‌های دستگاه گوارش باشد یا جراحی‌های لیزری برای مشکلات هموروئید و شقاق داشته باشید، دکتر امیری از تکنیک‌های پیشرفته برای بهبود نتایج بیمار استفاده می‌کند.

آدرس مطب دکتر ایمان امیری: چهارراه گلسار – خیابان نواب – ساختمان پزشکان سپید

تلفن تماس: 01332117342

دکتر لیلا خصوصی

اگر به دنبال بهترین جراح سرطان پستان در رشت هستید به تخصص دکتر لیلا خصوصی، جراح برجسته و متخصص زنان، زایمان و نازایی اعتماد کنید. تخصص دکتر خصوصی در ابعاد مختلف سلامت زنان بوده اما مهارت او در جراحی سرطان سینه بی نظیر است.

خدمات سرطان پستان در مطب دکتر خصوصی همتا ندارد. دکتر خصوصی با انبوهی از تجربه و آموزش‌های تخصصی، طیف وسیعی از مداخلات جراحی سرطان سینه را با دقت انجام می‌دهد. از لامپکتومی تا ماستکتومی گرفته، دکتر خصوصی تضمین می‌کند که بیماران بالاترین کیفیت درمان را متناسب با نیازهای فردی خود دریافت می‌کنند.

جراحی سرطان سینه فقط برای درمان این بیماری نیست و ارائه حمایت جامع از بیماران در طول دوره درمان هم موردنیاز این افراد است. دکتر خصوصی چالش‌های عاطفی و جسمی همراه با تشخیص سرطان سینه را درک می‌کند و متعهد است که بیماران را در هر مرحله از روند درمان راهنمایی کند.

مطب دکتر خصوصی علاوه بر جراحی سرطان سینه، طیف گسترده‌ای از خدمات را برای رسیدگی به جنبه‌های مختلف سلامت زنان ارائه می‌دهد. از جراحی‌های زیبایی گرفته تا درمان‌های ناباروری، تخصص دکتر خصوصی فراتر از سرطان سینه است و رویکردی جامع به مراقبت از بیمار را در بر می‌گیرد.

علاوه بر این، دکتر خصوصی از تکنیک‌های پیشرفته‌ای مانند لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی و کولپوسکوپی برای اطمینان از حداقل تهاجم و زمان بهبودی سریعتر برای بیماران خود استفاده می‌کند. این رویکردهای پیشرفته نتایج درمان بیمار را بهبود می‌بخشد و ناراحتی و استراحت پس از عمل را نیز به حداقل می‌رساند.

جراح سرطان سینه در رشت

بیمارانی که به مطب دکتر خصوصی مراجعه می‌کنند می‌توانند از او و تیم اختصاصی او انتظار توجه شخصی و مراقبت دلسوزانه داشته باشند. این مرکز از مشاوره اولیه تا پیگیری‌های بعد از عمل، متعهد به کمک در هر مرحله از بیماری است. خدماتی مانند تحریک تخمک گذاری، تلقیح داخل رحمی (IUI) و درمان اختلالات یائسگی در یک محیط راحت و مناسب ارائه شده و تضمین می‌شود که بیماران می‌توانند مراقبت‌های مورد نیاز خود را بدون استرس یا ناراحتی بی مورد دریافت کنند. پذیرش در این مطب همه روزه از ساعت 15:30 تا 21 انجام می‌شود.

آدرس مطب دکتر لیلا خصوصی: چهار راه گلسار- جنب پل بوسار- ساختمان پزشکان دانا – طبقه چهار- واحد 47

تلفن تماس: 01332117959

کلام آخر

در این مقاله بهترین جراح سرطان پستان در رشت را دیدیم که به بیمارانی که با تشخیص سرطان سینه مواجه هستند مراقبت و حمایت همه جانبه را ارائه می‌دهند. این جراحان با تعهد به درمان‌های پیشرفته، تشخیص زودهنگام و مراقبت‌های شخصی در مبارزه با سرطان سینه در کنار شما هستند. بیماران می‌توانند به تخصص این جراحان تکیه کنند تا آنها را در هر مرحله از دوره سرطان سینه خود راهنمایی کنند.

برچسب ها:

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

این مطلب را به دوستان خود پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بروزترین مقالات

بهترین داروخانه خرید داروی شیمی درمانی در کاشان

بهترین داروخانه خرید داروی شیمی درمانی در کاشان 💉 از نگاه مردم [سال 1403]

1403-02-26
بهترین کلینیک درد در تهران

بهترین کلینیک درد در تهران 😫 از نگاه مردم 【آپدیت سال1403】

1402-08-25
روش درمان سرطان

7 روش درمان سرطان : کشف امید جدید برای بیماران

1401-11-09