سرطان پایان مسیر نیست، چیزی که در این مسیر مهم است روحیه‌ی جنگندگی و امید شما به بهبودی است، پس امیدوار و قوی بمانید.

بهترین جراح سرطان کلیه در تهران 👨‍⚕️ از نگاه مردم 【آپدیت سال1403】

بهترین جراح سرطان کلیه در تهران
در این نوشته شما می خوانید

سرطان کلیه شاید سال‌ها و دهه‌ها قبل، بیماری چندان رایجی نبود. اما این روزها به لطف وجود تکنیک‌های پیشرفته تصویربرداری، بیشتر نام سرطان کلیه را می‌شنویم. شاید با خود بگویید که چرا لطف؟

زیرا سرطان کلیه همواره جزء بیماری‌های نسبتاً شایع بوده، اما چون دهه‌ها قبل دستگاه‌های تصویربرداری پیشرفته چندان وجود نداشتند، بیماری سرطان کلیه در اکثر موارد یا دیر تشخیص داده می‌شد و یا هرگز تشخیص داده نمی‌شد و به سادگی باعث مرگ فرد می‌شد.

اما امروزه بسیاری از موارد جدید ابتلا به سرطان کلیه، به دلیل استفاده مکرر از دستگاه‌های تصویربرداری، معمولاً به صورت تصادفی و در مراحل اولیه تشخیص داده می‌شوند. به همین دلیل امروزه نرخ بقای بیماران مبتلا به سرطان کلیه افزایش پیدا کرده است.

جراحی، یکی از روش‌های کارآمد و اثربخش درمان سرطان کلیه است که اگر توسط بهترین جراح سرطان کلیه در تهران و یا به عبارت دیگر توسط یک جراح ماهر کلیه انجام شود، تاثیر زیادی در درمان این بیماری دارد. از این رو ما در این مطلب قصد داریم با هم نگاهی به مهارت‌ها و خصوصیات بهترین جراح سرطان کلیه در تهران بیندازیم. پیشنهاد می‌کنم حتماً تا پایان این مطلب با ما در بای بای سرطان همراه شوید، خصوصاً اگر خود شما یا یکی از نزدیکانتان به بیماری سرطان کلیه مبتلا است.

لیست بهترین جراح سرطان کلیه در تهران

دکتر ناصر مرادی

وقتی صحبت از درمان سرطان کلیه می‌شود باید از دکتر ناصر مرادی به عنوان بهترین جراح سرطان کلیه در تهران نام برد. دکتر مرادی متخصص جراحی کلیه، ادرار و تناسلی (اورولوژی) بوده و کار خود را وقف پیشبرد درمان سرطان‌های دستگاه تناسلی کرده است. او با آموزش و تجربه گسترده، طیف گسترده‌ای از خدمات را ارائه می‌دهد که برای رفع نیازهای منحصر به فرد هر بیمار طراحی شده‌اند.

تخصص دکتر مرادی در دانش تخصصی اورولوژی و فوق تخصص وی در سرطان‌های دستگاه تناسلی است. این تخصص شامل سرطان کلیه، مثانه، پروستات و بیضه می‌شود. درک عمیق دکتر مرادی از این بیماری‌ها به او اجازه می‌دهد تا تشخیص‌های دقیق و برنامه‌های درمانی موثر ارائه دهد. او به خوبی روی تکنیک‌های جراحی و درمان‌های پزشکی تسلط دارد و اطمینان خواهید داشت که پیشرفته‌ترین درمان‌های موجود را دریافت می‌کنید.

یکی از خدمات کلیدی که دکتر مرادی ارائه می‌دهد ارزیابی‌های تشخیصی کامل است. تشخیص زودهنگام سرطان کلیه به طور قابل توجهی شانس درمان موفقیت آمیز را افزایش می‌دهد. دکتر مرادی از جدیدترین فناوری‌های تصویربرداری از جمله سونوگرافی، سی تی اسکن و ام آر‌ای برای تشخیص تومورها در مراحل اولیه استفاده می‌کند. او همچنین بیوپسی و سایر روش‌های تشخیصی را برای تعیین ماهیت و وسعت دقیق سرطان انجام می‌دهد.

با توجه به اینکه وضعیت هر بیمار منحصر به فرد است، دکتر مرادی برنامه‌های درمانی شخصی سازی شده را متناسب با نیازهای خاص هر فرد ایجاد می‌کند. این برنامه‌ها می‌تواند شامل ترکیبی از جراحی، شیمی درمانی، پرتودرمانی و درمان‌های هدفمند باشد. دکتر مرادی از نزدیک با یک تیم چند رشته‌ای متشکل از انکولوژیست، رادیولوژیست و سایر متخصصان همکاری می‌کند تا از یک رویکرد هماهنگ و جامع برای درمان اطمینان حاصل کند.

دکتر مرادی به عنوان بهترین جراح سرطان کلیه در تهران به انواع تکنیک‌های جراحی پیشرفته مسلط است. او جراحی‌های کم تهاجمی مانند روش‌های لاپاراسکوپی و روباتیک را انجام می‌دهد که مزایای زیادی نسبت به جراحی‌های باز سنتی دارد. این تکنیک‌های کم تهاجمی منجر به برش‌های کوچک‌تر، درد کمتر، کاهش خطر عوارض و زمان بهبودی سریع‌تر برای بیماران می‌شوند.

آدرس مطب دکتر ناصر مرادی: تهران، میدان ونک، کوچه صانعی، پلاک 33، ساختمان صدف

تلفن تماس: 02125015810

دکتر مسعود عارف نیا

دکتر مسعود عارف نیا متخصص برجسته جراحی سرطان کلیه در تهران است و با داشتن فلوشیپ انکولوژی ادراری و تناسلی (اوروانکولوژی) تخصص و تعهد بی نظیری را در این زمینه به کار می‌گیرد. آموزش گسترده او شامل سه فلوشیپ در انکولوژی ادراری و تناسلی است که بر تعهد او به برتری در درمان سرطان‌های دستگاه ادراری و تولید مثل تأکید می‌کند.

دکتر عارف نیا به دلیل رویکرد جامع خود در مراقبت از بیمار متمایز است. او فراتر از مهارت‌های جراحی، طیف وسیعی از خدمات را با هدف ارائه مراقبت شخصی از بیمارانش ارائه می‌دهد. از تشخیص تا مراقبت‌های بعد از عمل، دکتر عارف نیا تضمین می‌کند که هر بیمار توجه و درمان مورد نیاز خود را دریافت می‌کند.

یکی از خدمات کلیدی که دکتر عارف نیا ارائه می‌دهد تست‌های تشخیصی پیشرفته است. او می‌تواند از طریق تکنیک‌های تصویربرداری پیشرفته و تست‌های آزمایشگاهی به طور دقیق وسعت سرطان را ارزیابی کرده و بر اساس آن برنامه‌های درمانی را تنظیم کند. این رویکرد دقیق نتایج درمان را بهبود می‌بخشد و به بیماران آرامش خاطر می‌دهد.

دکتر عارف نیا علاوه بر جراحی، گزینه‌های درمانی نوآورانه‌ای مانند درمان هدفمند و ایمونوتراپی را ارائه می‌دهد. این درمان‌ها که سیستم ایمنی بدن را برای مبارزه با سرطان مهار می‌کنند، روش‌های پیشرفته‌ای در درمان سرطان هستند. به این ترتیب به موثرترین و پیشرفته‌ترین درمان‌های موجود دسترسی خواهید داشت.

درمان تحت نظر دکتر عارف نیا به اتاق عمل ختم نمی شود. او عوارض عاطفی و روانی را که تشخیص سرطان می‌تواند بر بیماران و خانواده هایشان بگذارد را درک می‌کند و به همین دلیل است که او خدمات حمایتی جامعی از جمله مشاوره و گروه‌های حمایتی را ارائه می‌کند تا به بیماران کمک کند مسیر خود را از تشخیص تا بهبودی طی کنند.

آدرس مطب دکتر مسعود عارف نیا: تهران، خ پیروزی بعد از شکوفه روبروی فروشگاه اتکا ساختمان اندیشه پ 1016 طبقه 4

تلفن تماس: 02133321400

دکتر رضا کفاش نیری

دکتر رضا کفاش نیری به دلیل تخصص خود به عنوان یکی از بهترین جراح سرطان کلیه در تهران شناخته شده است. دکتر نیری با داشتن فلوشیپ در انکولوژی دستگاه تناسلی (اوروانکولوژی) و سابقه در اورولوژی امیدی برای بیماران مبتلا به سرطان کلیه است. تخصص دکتر نیری فراتر از مداخله جراحی صرف است و رویکردی جامع ارائه می‌دهد که نیازهای چندگانه بیماران خود را برطرف می‌کند. خواه تشخیص، درمان یا مراقبت‌های بعد از عمل باشد، خدمات او همه جنبه‌های دوره بیماری را در نظر می‌گیرد.

دکتر نیری در تشخیص سرطان کلیه سنگ تمام می‌گذارد. او از تکنیک‌های تصویربرداری پیشرفته و ابزارهای تشخیصی پیشرفته برای ارزیابی دقیق وسعت بیماری استفاده می‌کند. او از طریق ارزیابی دقیق تضمین می‌کند که هر بیمار برنامه درمانی شخصی متناسب با شرایط منحصر به فرد خود دریافت می‌کند.

دکتر نیری با داشتن مهارت‌های پیشرفته جراحی و درک عمیق انکولوژی دستگاه تناسلی عمل‌های پیچیده‌ای را با دقت انجام می‌دهد. خواه نفرکتومی جزئی، نفرکتومی رادیکال یا جراحی کم تهاجمی باشد، بیماران می‌توانند به مهارت‌های جراحی دکتر نیری برای ارائه نتایج بهینه اعتماد کنند.

آدرس مطب دکتر رضا کفاش نیری: تهران، ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، کوچه والی نژاد، روبروی بیمارستان شهید هاشمی نژاد، پلاک ۵۰، طبقه ۴

تلفن تماس: 02188194410

دکتر حسن نیرومند

دکتر حسن نیرومند فوق تخصص جراحی کلیه، ادرار و تناسلی (اورولوژی) بوده و به عنوان یکی از برجسته‌ترین متخصصان در رشته خود شهرت یافته است. دکتر نیرومند با فلوشیپ سرطان دستگاه تناسلی و ادراری تناسلی (اوروآنکولوژی) دانش و تجربه فراوانی در درمان بیماری‌های مختلف مؤثر بر کلیه، مجاری ادراری و اندام‌های تناسلی دارد.

دکتر نیرومند به عنوان یکی از بهترین جراح سرطان کلیه در تهران به درمان استثنایی به بیماران خود مشغول است. تخصص او در اورولوژی به او این امکان را می‌دهد که طیف گسترده‌ای از بیماری‌ها از جمله سرطان کلیه را با دقت و مهارت تشخیص داده و درمان کند. بیماران می‌توانند به توانایی او برای ارائه برنامه‌های درمانی شخصی متناسب با نیازهای منحصر به فرد آنها اعتماد کنند.

دکتر نیرومند علاوه بر تخصص خود در جراحی سرطان کلیه طیف وسیعی از خدمات را با هدف رسیدگی به بیماری‌های ادراری و تناسلی ارائه می‌دهد. از مدیریت عفونت‌های دستگاه ادراری گرفته تا درمان هیپرپلازی خوش‌خیم پروستات (BPH)، او درمان‌های دلسوزانه‌ای را برای بیمارانی که با انواع مشکلات اورولوژی سروکار دارند ارائه می‌کند. دکتر نیرومند در انجام عمل‌های پیچیده ترمیمی برای بیماران مبتلا به ناهنجاری‌های مادرزادی یا آسیب‌های تروماتیک، بازیابی عملکرد و بهبود کیفیت زندگی آنها مهارت دارد.

بیمارانی که درمان خود را به دکتر نیرومند می‌سپارند می‌توانند انتظار داشته باشند که در طول دوره درمانی خود توجه و درمان شخصی دریافت کنند. او برای گوش دادن به نگرانی‌های بیمارانش وقت می‌گذارد و گزینه‌های پیش روی آنها را با زبان قابل درک توضیح می‌دهد.

آدرس مطب دکتر حسن نیرومند: تهران – اقدسیه، ابتدای بلوار ارتش، ورودی اراج، خیابان 22 بهمن، شماره 6

تلفن تماس: 02129120000

دکتر احمدرضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی به دلیل تخصصش در جراحی سرطان کلیه در تهران مشهور است و با فلوشیپ جراحی کلیه، ادرار و تناسلی به عنوان یک جراح متعهد سرطان کلیه، تجربه و مهارت فراوانی را برای بهبودی بیماران خود به کار می‌گیرد. آموزش گسترده و تمرکز تخصصی او، درمان‌های جامعی را برای بیماران مبتلا به سرطان کلیه به ارمغان می‌آورد. خواه تشخیص، درمان یا مراقبت‌های بعد از عمل باشد، تعهد دکتر رفعتی تضمین می‌کند که هر بیمار توجه شخصی و بالاترین استاندارد درمان را دریافت می‌کند.

دکتر رفعتی در مطب خود طیف وسیعی از خدمات را ارائه می‌دهد که برای رفع نیازهای منحصر به فرد بیماران مبتلا به سرطان کلیه طراحی شده است. از تکنیک‌های تشخیصی پیشرفته گرفته تا مداخلات جراحی نوآورانه، او از فناوری‌های پیشرفته برای ارائه نتایج بهینه استفاده می‌کند.

یکی از خدمات کلیدی دکتر رفعتی تشخیص زودهنگام سرطان کلیه است. او از طریق ارزیابی کامل و مطالعات تصویربرداری پیشرفته می‌تواند وجود تومورها را به دقت شناسایی کرده و ویژگی‌های آنها را ارزیابی کند. این تشخیص زودهنگام امکان مداخله به موقع را فراهم می‌کند و شانس درمان موفقیت آمیز و بهبودی را افزایش می‌دهد.

دکتر رفعتی طیف وسیعی از گزینه‌های جراحی را متناسب با نیازهای فردی هر بیمار ارائه می‌دهد. دکتر نعمتی این تخصص را دارد که جراحی‌های پیچیده را با دقت و مهارت انجام بدهد. او علاوه بر مداخلات جراحی، مراقبت‌های کامل بعد از عمل را برای اطمینان از بهبودی مطلوب و موفقیت طولانی مدت درمان ارائه می‌دهد. دکتر رفعتی به دقت پیشرفت بیماران خود را زیر نظر دارد و به هر گونه نگرانی یا عارضه‌ای که ممکن است در طول روند بهبودی ایجاد شود رسیدگی می‌کند.

آدرس مطب دکتر احمدرضا رفعتی: تهران، خیابان ولیعصر، میدان توانیر، ساختمان طلا، طبقه اول

تلفن تماس: 02188203868

آشنایی با بهترین جراح سرطان کلیه در تهران؛ ویژگی‌ها و مهارت‌ها

سرطان کلیه، سرطانی است که از کلیه‌های فرد شروع می‌شود. در بزرگسالان کارسینوم سلول کلیوی، شایع‌ترین نوع سرطان کلیه است. کودکان خردسال نیز بیشتر در معرض ابتلا به نوعی سرطان کلیه به نام تومور ویلمز قرار دارند.

اکثر تومورهای کلیه و سرطان کلیه با جراحی درمان می‌شوند. معمولاً پروفسور متخصص کلیه، در طول عمل جراحی، تومور کلیه را برمی دارد. بهترین جراح سرطان کلیه در تهران وقتی حرف از جراحی سرطان کلیه به میان می‌آید، تمام جوانب را می‌سنجد و مناسب‌ترین روش جراحی را برای فرد انتخاب می‌کند. به همین دلیل است که معمولاً جراحی سرطان کلیه، نرخ موفقیت بالایی دارد.

اما بهترین جراح سرطان کلیه در تهران چه شخصی است و باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ در ادامه این مطلب بیشتر به این موضوع می‌پردازیم.

بهترین جراح سرطان کلیه در تهران

تخصص در جراحی سرطان کلیه

تخصص در هر کاری حرف اول را می‌زند، اما در جراحی سرطان کلیه، اهمیتی دوچندان دارد. یک پروفسور متخصص کلیه در وهله اول وضعیت بیمار و تومور او را به صورت دقیق و کامل مورد بررسی قرار می‌دهد و براساس اندازه و مرحله تومور، تصمیم به عمل جراحی می‌گیرد.

از این رو بهترین جراح سرطان کلیه در تهران، کسی است که تقریباً مطمئن است عمل جراحی، بهترین و اثربخش‌ترین گزینه درمانی برای بیمار است. معمولاً در هنگام تعیین بهترین روش درمانی برای بیمار مبتلا به سرطان کلیه، گروهی از متخصصان در زمینه‌های اورولوژی، انکولوژیست اورولوژی، رادیوتراپ انکولوژی و متخصص مدیکال انکولوژی با هم همکاری می‌کنند.

استفاده از آخرین فن‌آوری‌های روز دنیا

این روزها جراحی‌هایی با موفقیت انجام می‌شوند که در آنها از آخرین فن‌آوریهای روز دنیا استفاده شده باشد. معمولاً فن‌آوری‌های جدیدی که در عمل‌های جراحی مورد استفاده قرار می‌گیرند، عوارض عمل جراحی را کاهش داده و باعث بهبودی سریع‌تر بیمار و افزایش نرخ موفقیت عمل جراحی می‌شوند.

پس اگر به دنبال بهترین جراح سرطان کلیه در تهران می‌گردید، حتماً به این عامل مهم توجه کنید. معمولاً هر چه مرکز درمانی که بهترین پروفسور کلیه در تهران در آنجا عمل می‌کند پیشرفته‌تر باشد، بیشتر احتمال دارد او نیز از فن‌آوری‌های پیشرفته در حین عمل استفاده کند.

بیماران راضی

هر چه بهترین دکتر فوق تخصص کلیه، در رشته و حوزه کاری خود مهارت بیشتری داشته باشد، بیماران راضی بیشتری دارد.

به همین دلیل یکی از معیارهای مهم برای انتخاب بهترین جراح سرطان کلیه در تهران، درصد رضایت بیماران اوست. برای این کار می‌توانید از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید و با پیدا کردن بیماران قبلی پزشک مورد نظر، با آنها مشورت کنید.

گروه کاری متخصص و خبره

اگر تصور می‌کنید که احتمال موفقیت یک عمل جراحی تنها به مهارت و متخصص جراح بستگی دارد، متاسفانه باید بگویم که اشتباه می‌کنید. زیرا جراحی یک کار تیمی است و جراح تنها زمانی موفق می‌شود که تیم کاری همراه و همدلی داشته باشد.

مسئولیت‌شناس و متعهد

تعهد کاری، رمز موفقیت هر کاری است. از این رو بهترین جراح سرطان کلیه در تهران، کسی است که کاملاً مسئولیت‌پذیر و متعهد است. او می‌داند که در هنگام عمل جراحی، باارزش ترین دارایی یک انسان یعنی جانش، زیر دست او قرار دارد، به همین دلیل تمام تلاش خود را می‌کند و همین عامل است که بهترین جراح سرطان کلیه را از دیگر همکاران خود متمایز می‌کند.

بهترین پروفسور کلیه در تهران

اقدامات بهترین جراح سرطان کلیه در تهران برای درمان سرطان چیست؟

معمولاً پزشک جراح در هنگام عمل جراحی سرطان کلیه، تومور و برخی از بافت‌های سالم اطراف آن را برمی‌دارد. اگر سرطان به خارج از کلیه‌ها گسترش نیافته باشد، سرطان کلیه به احتمال زیاد تنها با عمل جراحی درمان می‌شود.

عمل جراحی سرطان کلیه انواع مختلفی دارد که در ادامه به صورت خلاصه به معرفی آنها می پردازیم:

نفرکتومی رادیکال

بهترین جراح سرطان کلیه در تهران در عمل جراحی نفرکتومی رادیکال، تومور سرطانی، کلیه و بافت‌های اطراف آن را برمی‌دارد. اگر بافت‌های مجاور و غدد لنفاوی اطراف نیز تحت تاثیر سرطان قرار گرفته باشند، نفرکتومی رادیکال و عمل تشریح غدد لنفاوی، به همراه هم انجام می‌شوند. در طی عمل تشریح غدد لنفاوی، غدد لنفاوی که تحت تاثیر سرطان قرار گرفته‌اند، برداشته می‌شوند.

نفرکتومی پارشیال

در این روش، فقط تومور سرطانی با عمل جراحی برداشته می‌شود. در نفرکتومی پارشیال، عملکرد کلیه حفظ می‌شود و خطر ابتلا به بیماری مزمن کلیه پس از جراحی کاهش پیدا می‌کند. معمولاً در روش نفرکتومی پارشیال از روش‌های جدیدتر جراحی که با برش‌های کوچک امکان‌پذیر هستند، استفاده می‌شود. از این رو در این روش، عوارض جانبی عمل جراحی کمتر و بهبودی بیمار سریع‌تر است.

جراحی لاپاراسکوپی و روباتیک

این روش جراحی جزء روش‌های کمتر تهاجمی است. معمولاً بهترین جراح سرطان کلیه در تهران، در این روش چندین برش کوچک در شکم بیمار ایجاد می‌کند و با کمک تجهیزات تلسکوپی جراحی، اقدام به جراحی می‌کند. عمل‌های لاپاراسکوپی و روباتیک نیاز به آموزش تخصصی دارند. به همین دلیل حتماً باید قبل از عمل با تیم جراحی خود صحبت کنید و مطمئن شوید که تیم درمانی شما در این روش خاص تخصص دارد.

نفرکتومی سیتوروداکتیو

عمل نفرکتومی سیتوروداکتیو در مواردی انجام می‌شود که بیماری به خارج از کلیه‌ها گسترش یافته است. در این روش، تومور اولیه کلیه به همراه کل کلیه برداشته می‌شود. براساس مطالعات انجام شده، بهترین زمان برای عمل نفرکتومی سیتوروداکتیو، پس از درمان ایمونوتراپی است.

متاستازکتومی

بهترین جراح سرطان کلیه در تهران تنها زمانی به عمل متاستازکتومی دست می‌زند، که بخواهد یک ناحیه درگیر بیماری مانند ریه، لوزالمعده، کبد یا سایر نقاط درگیر را با هدف درمان سرطان، بردارد. این جراحی برای افرادی توصیه می‌شود که سرطان کلیه به سایر بخش‌های بدن آنها سرایت کرده است؛ در این صورت عضو درگیر برداشته می‌شود تا زمینه انتشار سرطان از بین برود.

پروفسور متخصص کلیه

عوارض پس از جراحی سرطان کلیه توسط بهترین دکتر جراح سرطان کلیه در تهران

عوارض احتمالی، همواره جزئی جدایی‌ناپذیر عمل‌های جراحی هستند. اما این بدان معنی نیست که نمی‌توان جلوی احتمال بروز عوارض جانبی بعد از عمل سرطان کلیه را گرفت. زیرا شما می‌توانید با انتخاب بهترین جراح سرطان کلیه در تهران، احتمال بروز عوارض جانبی بعد از عمل سرطان را به حداقل برسانید و یا حداقل مدیریت آنها را راحت‌تر کنید.

در حالت کلی شایع‌ترین عوارض بعد از عمل جراحی سرطان کلیه عبارتند از:

  • عفونت زخم
  • خون‌ریزی
  • عفونت قفسه سینه
  • لختگی خون
  • احساس بیماری و ضعف غیرمعمول
  • بروز تورم و قرمزی در بازوها یا پاها
  • و تجربه علائم عفونت، مانند سرفه یا نشت زخم.

گاهی اوقات این عوارض هنگامی که بیمار ترخیص شده و در دوره نقاهت بعد از عمل به سر می‌برد، رخ می‌دهند. از این رو بیمار و همراهان او نباید نباید نسبت به این علائم بی‌توجه باشند و باید در صورت مشاهده هر یک از این عوارض، بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرند.

از طرف دیگر معمولاً برخی افراد پس از عمل جراحی باز کلیه، دچار برآمدگی یا تورم در امتداد محل بخیه می‌شوند؛ پزشکان به این فتق برشی می‌گویند. معمولاً این عارضه به دلیل ضعف در عضلات اطراف جای زخم رخ می‌دهد. در صورت ایجاد تورم در اطراف محل بخیه، حتماً مراتب را به پزشک خود اطلاع دهید.

سخن آخر

در این مطلب از سایت بای بای سرطان در مورد ویژگی‌های بهترین جراح سرطان کلیه در تهران، انواع روش‌های جراحی سرطان کلیه و عوارض جراحی سرطان کلیه صحبت کردیم. هر چند امروزه روش‌های مختلفی برای درمان سرطان کلیه وجود دارد، اما جراحی سرطان کلیه، خصوصاً در مواردی که سرطان به سایر نقاط بدن گسترش نیافته است، بهترین و تاثیرگذارترین روش درمانی است.

در هنگام انتخاب بهترین جراح سرطان کلیه در تهران، علاوه بر مواردی که در این مطلب ذکر کردیم، به اخلاق و خلق و خوی او، نظم و ترتیب کاری، بیمارستان‌ها و کلینیک‌های طرف قرارداد پزشک و گواهی‌نامه‌ها و تقدیرنامه‌های او نیز توجه کنید. توجه داشته باشید که هر چه در انتخاب جراح سرطان کلیه بیشتر دقت کنید، احتمال اینکه به سلامتی سرطان کلیه را از سر بگذرانید، بیشتر می‌شود!

منابع:

برچسب ها:

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

این مطلب را به دوستان خود پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بروزترین مقالات

رژیم فستینگ و سرطان

رژیم فستینگ بگیرید تا سرطان نگیرید!⭐

1402-08-22
پیشگیری از سرطان

پیشگیری از سرطان: راهکارهای نوین و واکسیناسیون

1402-07-16
خون دماغ شدن و سرطان

ارتباط خون دماغ شدن و سرطان چیست

1402-06-27