سرطان پایان مسیر نیست، چیزی که در این مسیر مهم است روحیه‌ی جنگندگی و امید شما به بهبودی است، پس امیدوار و قوی بمانید.

بهترین مرکز شیمی درمانی در مشهد❤️از نگاه مردم

بهترین مرکز شیمی درمانی در مشهد
در این نوشته شما می خوانید

سرطان دوره‌ای چالش برانگیز برای بیماران و خانواده‌هایشان است اما با مراقبت صحیح، نبردی است که می‌توان برنده شد. در سرتاسر جهان بیمارستان‌هایی که به انکولوژی اختصاص داده شده‌اند در تلاش هستند تا خدمات جامعی را به بیمارانی که با سرطان مواجه هستند ارائه دهند. برای آشنایی با بهترین مرکز شیمی درمانی در مشهد با این مقاله از سایت بای بای سرطان همراه باشید.

لیست بهترین مرکز شیمی درمانی در مشهد

مرکز رادیوتراپی و انکولوژی رضا

اگر به دنبال یافتن بهترین مرکز شیمی درمانی در مشهد هستید باید به مرکز رادیوتراپی و انکولوژی رضا مراجعه کنید. مرکز رضا به عنوان بزرگترین و مجهزترین مرکز پرتودرمانی کشور، عضو رسمی سازمان جهانی سرطان UICC می‌باشد و از رعایت استانداردهای بین المللی در درمان و مراقبت سرطان اطمینان خواهید داشت. مرکز رادیوتراپی و انکولوژی رضا که با مأموریت استفاده از فناوری‌های پیشرفته برای درمان موفقیت‌آمیز بیماران تأسیس شد در سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرد.

یکی از اصلی ترین خدمات ارائه شده در مرکز رضا، شیمی درمانی است. این مرکز برای ارائه خدمات شیمی درمانی سرپایی در محیطی مناسب طراحی شده است. سالن‌های مجزا برای مردان و زنان وجود دارد که حفظ حریم خصوصی و راحتی را برای همه بیماران تضمین می‌کند. واحد شیمی درمانی با ظرفیت 26 تخت توسط پرستاران آموزش دیده و پزشکان متخصص که وظیفه ارائه بهترین مراقبت‌های ممکن را دارند تشکیل شده است.

بهترین مرکز شیمی درمانی در مشهد

خدمات شیمی درمانی در مرکز رضا با تجهیزات پزشکی پیشرفته مانند پمپ‌های انفوزیون که برای تجویز دوز دقیق داروهای شیمی درمانی ضروری است کامل می‌شود. این خدمات در دو شیفت صبح و عصر برای پاسخگویی به نیاز بیماران و خانواده‌هایشان ارائه می‌شود.

مرکز رضا علاوه بر شیمی درمانی مجهز به پنج دستگاه شتاب دهنده پیشرفته است که آن را به پیشرفته ترین مرکز پرتودرمانی کشور تبدیل می‌کند. این تجهیزات برای ارائه درمان‌های رادیوتراپی هدفمند که جزء کلیدی در مبارزه با سرطان هستند بسیار مهم است. این مرکز روزانه حدود 1000 بیمار را تحت پوشش قرار می‌دهد و نزدیک به 3000 خدمات تشخیصی و درمانی ارائه می‌دهد.

آدرس مرکز رادیوتراپی و انکولوژی رضا: مشهد، بلوار نمایشگاه بین المللی، بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رفسنجانی 19، شهید قنبری 13

تلفن تماس: 05135008000

بیمارستان فوق تخصصی رضوی

یکی از بهترین مرکز شیمی درمانی در مشهد، بیمارستان فوق تخصصی رضوی است. بیمارستان رضوی از بدو تأسیس در سال 1383 خدمات تشخیصی و درمانی گسترده‌ای را به بیماران داخلی و خارجی ارائه می‌دهد. بیمارستان رضوی مجموعه گسترده‌ای از خدمات را از طریق بخش‌های تخصصی خود ارائه می‌دهد از جمله رادیوتراپی و انکولوژی، هماتولوژی و انکولوژی و شیمی درمانی سرپایی. هر یک از این بخش‌ها نقش مهمی در مراقبت جامع از بیماران سرطانی ایفا می‌کنند.

بخش رادیوتراپی و انکولوژی بیمارستان رضوی که در سال 1393 تاسیس شد مجهز به دو دستگاه رادیوتراپی پیشرفته است. درمان سرطان به طور کلی شامل سه روش اولیه است: جراحی، شیمی درمانی و رادیوتراپی. بسته به نوع و مرحله سرطان، یک یا چند مورد از این روش‌ها به عنوان درمان اصلی یا کمکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بهترین مرکز شیمی درمانی در مشهد

رادیوتراپی اغلب در مواقعی که جراحی قابل دوام نیست مانند تومورهای مغزی خاصی که مداخله جراحی ممکن است خطرات قابل توجهی داشته باشد استفاده می‌شود. تقریباً 40 درصد از درمان‌های سرطان شامل رادیوتراپی، چه به عنوان یک روش اولیه یا حمایتی است.

این بخش روزانه به 84 بیمار خدمات ارائه می‌دهد و تومورهای مختلف را درمان می‌کند. ویژگی‌های کلیدی خدمات رادیوتراپی آنها شامل دسترسی آسان به پزشکان متخصص، برنامه‌های درمانی مناسب که توسط تیمی از متخصصان ایجاد شده است، سی‌تی اسکن در محل، مدل‌سازی رایانه‌ای سه بعدی برای هدف‌گیری دقیق درمان و تصویربرداری مداوم در طول درمان است.

بخش هماتولوژی و انکولوژی در طبقه دوم ساختمان شماره 2 واقع شده و مجهز به 18 تخت و کادری مجرب و متخصص برای مدیریت درمان بیماران سرطانی است. این بخش به بیماران مبتلا به اختلالات خونی مانند کم خونی و مشکلات انعقادی نیز کمک می‌کند.

یکی از ویژگی‌های متمایز این بخش امکانات بستری مجزا برای بیماران سرطانی است که در بین مراکز پزشکی خصوصی در کشور نادر است. این جداسازی تضمین می‌کند که بیماران درمان‌های متمرکز و تخصصی دریافت می‌کنند. این بخش از امکانات اسکن PET بیمارستان در بخش پزشکی هسته‌ای بهره می‌برد که به ارزیابی و تشخیص جامع سرطان‌های مختلف از جمله سرطان خون کمک می‌کند.

آدرس بیمارستان فوق تخصصی رضوی: مشهد، بزرگراه پیامبر اعظم، بعد از پل قائم، بیمارستان رضوی

تلفن تماس: 05136668888

بیمارستان ناظران

بیمارستان ناظران از متخصصان متعهد مراقبت‌های بهداشتی و تجهیزات پزشکی پیشرفته برای تضمین خدمات با کیفیت بالا استفاده می‌کند. تمرکز قابل توجهی این مرکز بر ایمنی و رضایت بیمار است و تضمین می‌کند که همه بیماران، به ویژه گروه‌های آسیب پذیر به مراقبت‌های بهداشتی عالی دسترسی دارند.

بخش شیمی درمانی این بیمارستان رز نام دارد که سنگ بنای خدمات شیمی درمانی آن است. بخش رز در طبقه همکف قرار دارد و دسترسی آسان و مستقیم از ورودی اصلی بیمارستان را فراهم می‌کند. این بخش در مجاورت بخش‌های پذیرش و ترخیص، کلینیک‌های تخصصی و اتاق اورژانس قرار دارد و تجربه بیمار را تسهیل می‌کند.

دپارتمان رز مجهز به جدیدترین امکانات مدرن بوده و دارای 12 تخت است که هر یک دارای یک سیستم تماس پرستار و یک سیستم اکسیژن مرکزی است. پنج عدد از این تخت‌ها علاوه بر مانیتورهای قابل حمل که در سرتاسر بخش موجود است به مانیتورهای ثابت علائم حیاتی نیز مجهز هستند. یک اتاق اختصاصی آماده سازی دارو مجهز به هود است و کارکرد و تجویز ایمن داروهای شیمی درمانی را تضمین می‌کند. این بخش در دو شیفت صبح و عصر فعالیت می‌کند تا نیازهای بیماران را به نحو احسن برطرف کند.

آدرس بیمارستان ناظران: مشهد- قاسم آباد شریعتی ۴۷

تلفن تماس: 05135006000

بیمارستان امید مشهد

بیمارستان امید مشهد با مساحت تقریبی 2200 مترمربع و زیربنای 7500 مترمربع سابقه‌ای غنی دارد که قدمت آن به قبل از انقلاب بازمی گردد. این مرکز در ابتدا به عنوان یک درمانگاه با کمک مرحوم خیامی و سایر خیرین تأسیس شد و دارای دستگاه کبالت بود که برای درمان سرطان اختصاص داده شده بود. پس از انقلاب در سال 59 این مرکز به وزارت بهداشت واگذار شد و تا سال 1347 زیر نظر سازمان مرکزی مبارزه با سرطان در تهران فعالیت کرد. این مرکز که به دلیل مشارکت قابل توجه در مراقبت از بیمار شناخته شده بود در نهایت به دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتقل شد.

بیمارستان امید مشهد به خدمات جامع و تخصصی سرطان شهرت دارد و بیمارانی را از استان‌های مختلف از جمله خراسان، مازندران، سمنان، سیستان و بلوچستان و کرمان جذب می‌کند. خدمات گسترده این بیمارستان به حدود 8000 بیمار سرپایی ماهانه ارائه می‌دهد و طیف وسیعی از درمان‌ها در انکولوژی، جراحی، آسیب شناسی، کارهای آزمایشگاهی، معاینات قلبی ریوی و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. این امر باعث می‌شود بیمارستان امید مشهد بهترین مرکز شیمی درمانی در مشهد باشد که درمان بی نظیری از بیماران سرطانی ارائه می‌دهد.

خدمات شیمی درمانی این بیمارستان از پیشرفته ترین خدمات منطقه است. بخش شیمی درمانی بیمارستان امید مشهد مجهز به تکنولوژی روز است و توسط متخصصان بسیار آموزش دیده که به ارائه مراقبت‌های شخصی اختصاص داده شده‌اند مجهز شده است. بیماران برنامه‌های درمانی فردی متناسب با نوع خاص سرطان خود را دریافت می‌کنند که بالاترین اثربخشی ممکن را تضمین می‌کند. تعهد این مرکز به استفاده از آخرین پیشرفت‌ها در شیمی درمانی به این معنی است که بیماران از جدیدترین و مؤثرترین درمان‌های موجود بهره مند می‌شوند.

بیمارستان امید مشهد علاوه بر شیمی درمانی، طیف گسترده‌ای از خدمات را ارائه می‌دهد که برای حمایت از بیماران در طول دوره سرطان آنها طراحی شده است. بخش رادیوتراپی با استفاده از هدف گیری دقیق برای به حداقل رساندن آسیب به بافت‌های سالم و در عین حال مبارزه موثر با سلول‌های سرطانی درمان‌های پرتو درمانی پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد. این رویکرد نتایج درمان را بهبود می‌بخشد و عوارض جانبی را کاهش داده و کیفیت زندگی بیماران را افزایش می‌دهد.

بخش جراحی این بیمارستان یکی دیگر از ارکان خدمات درمان سرطان است. بیمارستان امید مشهد که به عنوان پیشگام در درمان‌های جراحی پیچیده در ایران شناخته شده به نتایج قابل توجهی در درمان بیماری‌های چالش برانگیز دست یافته است.

آدرس بیمارستان امید مشهد: مشهد – خیابان کوهسنگی – فلکه الندشت

تلفن تماس: 05138426082

بهترین مرکز شیمی درمانی در مشهد

بیمارستان فوق تخصصی کودکان دکتر شیخ مشهد

بیمارستان فوق تخصصی کودکان دکتر شیخ مشهد به عنوان یک کلینیک اختصاصی برای درمان بیماری‌های عفونی در سال 1330 آغاز به کار دارد. در سال 1369 کلینیک اصلی تخریب شد تا راه برای ساخت یک مرکز مدرن که متناسب با نیازهای پزشکی منحصر به فرد کودکان باشد هموار بشود. این مرکز پس از بازسازی و تجهیز شدن به ابزار روز در سال 1375 به دانشگاه علوم پزشکی مشهد اهدا شد.

امروزه بیمارستان فوق تخصصی کودکان دکتر شیخ مشهد با تعهدی استوار به تعالی در مراقبت‌های کودکان، طیف گسترده‌ای از خدمات از جمله درمان‌های تخصصی مانند شیمی درمانی برای بیماران سرطانی کودکان را ارائه می‌دهد. بیماران درمان‌های دلسوزانه‌ای را از یک تیم چند رشته‌ای از متخصصان مراقبت‌های بهداشتی دریافت می‌کنند که به سلامتی آنها اختصاص داده شده است. مرکز شیمی درمانی این بیمارستان مجهز به فناوری پیشرفته و پرسنل آنکولوژیست و پرستاران مجرب است که در انکولوژی کودکان تخصص دارند.

آدرس بیمارستان فوق تخصصی کودکان دکتر شیخ: مشهد – چهارراه میدان بار- خیابان طاهری جنوبی

تلفن تماس: 05137269021

کلام آخر

در این مقاله دیدیم که بهترین مرکز شیمی درمانی در مشهد مجهز به تکنولوژی روز است. بیمارانی که نیاز به درمان سرطان دارند می‌توانند با دانستن اینکه به متخصصان پزشکی درجه یک که رفاه آنها را در اولویت قرار می‌دهند دسترسی دارند به این مراکز مراجعه کنند.

برچسب ها:

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

این مطلب را به دوستان خود پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بروزترین مقالات

رژیم فستینگ و سرطان

رژیم فستینگ بگیرید تا سرطان نگیرید!⭐

1402-08-22
پیشگیری از سرطان

پیشگیری از سرطان: راهکارهای نوین و واکسیناسیون

1402-07-16
خون دماغ شدن و سرطان

ارتباط خون دماغ شدن و سرطان چیست

1402-06-27