سرطان پایان مسیر نیست، چیزی که در این مسیر مهم است روحیه‌ی جنگندگی و امید شما به بهبودی است، پس امیدوار و قوی بمانید.

بهترین داروخانه خرید داروی شیمی درمانی در مشهد💎 [سال 1403]

بهترین داروخانه خرید داروی شیمی درمانی در مشهد
در این نوشته شما می خوانید

مشهد شهری شلوغ با سه میلیون جمعیت ثابت بوده و سالانه میزبان حدود سی میلیون زائر است که با اتوبوس، هواپیما و قطار وارد این شهر می‌شوند و اقدامات اختصاصی برای پاسخگویی به نیازهای زائران انجام می‌شود. یکی از این اقدامات اطمینان از دسترسی به امکانات ضروری مانند داروخانه، به ویژه برای کسانی که به دنبال داروهای شیمی درمانی هستند می‌شود. با این مقاله از بای بای سرطان همراه باشید تا بهترین داروخانه خرید داروی شیمی درمانی در مشهد را بشناسید.

لیست بهترین داروخانه خرید داروی شیمی درمانی در مشهد

داروخانه امام رضا

در میان داروخانه‌های شبانه روزی مشهد داروخانه امام رضا (ع) از شهرت خاصی برخوردار است. این داروخانه که به عنوان یکی از ده داروخانه برتر ایران و یکی از بهترین داروخانه‌های مشهد شناخته می‌شود کیفیت و خدمات را در اولویت قرار می‌دهد. این بیمارستان که داخل مرکز درمانی زیر نظر بیمارستان امام رضا (ع) قرار دارد و نام آن به نام مبارک امام هشتم مزین شده تمام مردم محلی و زائران آن را می‌شناسند.

داروخانه امام رضا (ع) در اسفند 1362 با ارائه خدمات دارویی بصورت شبانه روزی آغاز به کار کرد. این داروخانه در مجاورت بیمارستان امام رضا (ع) در قلب میدان امام رضا (ع) در شهر مشهد بوده و با افتخار عنوان یکی از بزرگترین داروخانه‌های شهر را به خود اختصاص داده که دارای مجموعه وسیعی از داروهای موجود در سراسر کشور است. روزانه بیش از 1500 نفر از خدمات آن بهره مند می‌شوند.

یکی از ویژگی‌های بارز داروخانه امام رضا تعهد آن به تهیه داروهای عمدتاً داخلی است که بیش از 90 درصد از آنها در داخل تهیه می‌شود. از سال 2010 یک سیستم خودکار پر کردن نسخه و ارائه خدمات را ساده‌تر کرده و تجربه کارآمدتر و بهینه‌تری را برای مشتریان تضمین می‌کند. چه به دنبال داروهای روتین یا داروهای خاص بیماران سرطانی باشید می‌توانید انتظار کمک رسانی سریع و مطمئن را در داروخانه امام رضا داشته باشند.

آدرس داروخانه امام رضا: میدان بیمارستان امام رضا

شماره تلفن: 05138517681

داروخانه هلال احمر مشهد

این داروخانه تخصصی با هدف تسریع در توزیع دارو برای بیماران شیمی درمانی و کاهش چشمگیر زمان انتظار آنها تأسیس شده است. بیمارانی که تحت شیمی‌درمانی قرار می‌گیرند می‌توانند به سرعت داروهای تجویزی خود را بدون تحمل صف‌های طولانی دریافت کنند.

این مرکز با حدود 150 بیمار شیمی درمانی روزانه ارائه خدمات بهتر را برای این افراد در اولویت قرار داده است. هدف اصلی داروخانه هلال احمر ارائه خدمات دارویی شایسته و رسیدگی به نگرانی‌های مربوط به درمان آن‌ها به بهترین شکل ممکن است. این داروخانه از ساعت 7:30 الی 14 پذیرای بیماران شیمی درمانی بوده و این عزیزان می‌توانند از خدمات داروخانه مرکزی هلال احمر بهره مند شوند.

آدرس داروخانه هلال احمر: بلوار امام خمینی

شماره تلفن: 05137638810

داروخانه دکتر طیرانی

داروخانه دکتر طیرانی مقصدی قابل اعتماد برای نیازهای تخصصی مراقبت‌های بهداشتی شماست. این مرکز به عنوان یکی از بهترین داروخانه‌های خرید داروی شیمی درمانی در مشهد مفتخر است که طیف گسترده‌ای از خدمات را برای پاسخگویی به نیازهای پزشکی مختلف ارائه می‌دهد. چه به انسولین قلمی، داروهای شیمی درمانی تخصصی، داروهای مولتیپل اسکلروزیس (MS)، وسایل ضروری دیالیز، داروهای بیمارستانی یا تجهیزات تصویربرداری تشخیصی مانند سی تی اسکن و MRI نیاز داشته باشید شما را تحت پوشش قرار می‌دهد. علاوه بر این، مجموعه‌ای از مکمل‌های غذایی را برای ارتقای سلامت کلی ارائه می‌دهد.

این مرکز برای اطمینان از دسترسی همه به داروهای موردنیاز خود قراردادهایی با ارائه دهندگان مختلف بیمه از جمله تامین اجتماعی، خدمات پزشکی، و نیروهای مسلح با پوشش‌های تایید شده منعقد کرده است. از جمله موسساتی که داروخانه دکتر طیرانی با آنها همکاری دارد می‌توان به بانک صادرات، سپه، ملی، بیمه آسیا و بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ اشاره کرد.

در داروخانه دکتر طیرانی راحتی بیمار دغدغه اول است و به همین دلیل است که گزینه‌ای را برای پرس و جو در مورد موجودی دارو از طریق واتس اپ ارائه می‌دهد و تجربه‌ای بی دردسر را برای بیماران گرامی خود فراهم می‌کند. تیم اختصاصی این مرکز متعهد است که در طول ساعات کاری و از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر به شما خدمات رسانی کند. چه به داروهای ضروری یا درمان‌های تخصصی نیاز داشته باشید به داروخانه دکتر طیرانی اعتماد کنید تا مراقبت‌های استثنایی متناسب با نیازهای شما ارائه دهد.

آدرس داروخانه دکتر طیرانی: مشهد-قاسم اباد-بلوار فلاحی- فلاحی ۲/۱۱ – داخل مرکز تخصصی انکولوژی رضا

تلفن: 05135234523

داروخانه بیمارستان امید

داروخانه بیمارستان امید یک واحد مستقل در مشهد و خراسان رضوی است که در ادامه تبدیل به یک مرکز آموزشی تخصصی برتر و متخصص در درمان سرطان شد. نفوذ داروخانه بیمارستان امید بسیار فراتر از مشهد است و به بیمارانی از استان‌هایی مانند مازندران، سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمان و کل استان خراسان خدمات ارائه می‌دهد.

داروخانه بیمارستان امید برای راحتی بیماران با طیف وسیعی از ارائه دهندگان بیمه قرارداد بسته و دسترسی به مراقبت‌های با کیفیت را برای همه تضمین می‌کند. از جمله موسساتی که این داروخانه با آنها همکاری دارد می‌توان به بانک ملت، بانک صنعت و معدن، بیمه معلم، بیمه رازی، بیمه کمک رسان، بیمه ایران، بیمه اتیه سازان حافظ، بیمه البرز، بیمه دانا، بیمه آسیا، بیمه سینا، بیمه شهرداری، بیمه پارسیان، صدا و سیما، بیمه آرمان، بانک تجارت، بانک توسعه صادرات، بانک سپه، بانک ملی، بانک مرکزی، بانک کشاورزی و بانک مسکن اشاره کرد.

آدرس بیمارستان امید: مشهد – خیابان کوهسنگی – فلکه الندشت

شماره تلفن: 0513842608205138426084

بهترین داروخانه خرید داروی شیمی درمانی در مشهد

داروخانه دکتر نوری فرد

این داروخانه رفاه و رضایت مشتریان گرامی را بیش از هر چیز در اولویت قرار داده است. داروخانه دکتر نوری فرد محیطی است که به دقت آماده شده تا تجربه‌ای بدون مشکل و دلپذیر را برای هر بازدیدکننده‌ای تضمین کند. از چیدمان و طراحی ساختمان گرفته تا امکانات رفاهی ارائه شده در داخل این مرکز، همه جنبه‌ها در جهت ایجاد فضایی آرام و مساعد برای آسایش بیماران عزیز است.

وقتی وارد این داروخانه می‌شوید بلافاصله متوجه توجه به جزئیات در ایجاد محیطی شایسته مراجعین عزیز خواهید شد. این مرکز مجهز به پیشرفته ترین دستگاه‌های تصفیه هوا و ازن ساز بوده و فضایی تمیز و بهداشتی را حفظ می‌کند که در آن بتوانید راحت نفس بکشید. دستگاه‌های مکانیزه صف و پرداخت این فرآیند را ساده می‌کنند و زمان انتظار را به حداقل می‌رسانند و کارایی را افزایش می‌دهند. این امکانات همگی با اصل اساسی این داروخانه همخوانی دارند: برقراری نهایت رضایت و رفاه بیماران عزیز.

داروخانه دکتر نوری فرد به خود می‌بالد که طیف وسیعی از نیازهای بیمار را برآورده می‌کند. چه به دنبال دارو برای بیماری‌های صعب العلاج، درمان سرطان یا بیماری‌های خاص مانند اختلالات متابولیک، ام اس، دیالیز، یا نقص ایمنی باشید شما را تحت پوشش قرار می‌دهند. تعهد این مرکز فراتر از مرزهای جغرافیایی است و بیماران از سراسر کشور عزیزمان برای ارائه اقلام تخصصی و فوق تخصصی متناسب با نیازهای پزشکی منحصر به فرد خود به این داروخانه اعتماد دارند.

اما این داروخانه نیازهای روزمره بیماران عادی را فراموش نکرده است. داروخانه دکتر نوری فرد در کنار پیشنهادات تخصصی خود طیف گسترده‌ای از داروهای بدون نسخه، مکمل‌های غذایی و محصولات بهداشتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. از ویتامین‌ها گرفته تا مکمل‌های ورزشی و از مراقبت از پوست گرفته تا محصولات سلامت مو، هدف این مرکز این است که تمام نیازهای روزمره شما را برآورده کند.

در مواردی که داروهای تجویز شده نادر یا تخصصی هستند سیستم‌های کارآمدی را برای اطمینان از دسترسی به موقع برای مراجعین محترم پیاده سازی کرده است. فرقی نمی‌کند روش‌های سنتی یا راحتی مدرن را ترجیح دهید چون داروخانه دکتر نوری فرد دو بستر را برای پیگیری ارائه می‌دهد. می‌توانید فرم درخواست را به صورت حضوری در داروخانه تکمیل و ثبت کنید یا از وب سایت کاربر پسند این مرکز برای ارسال درخواست خود به صورت آنلاین استفاده کنید. مطمئن باشید تیم این مجموعه هر درخواستی را پیگیری می‌کند و پس از اینکه داروی درخواستی شما برای تحویل در دسترس قرار گرفت فوراً با شما تماس می‌گیرد.

راحتی در عصر دیجیتال امروزی حرف اول را می‌زند. به همین دلیل است که این داروخانه یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرده است که به هموطنان عزیز این امکان را می‌دهد تا اقلام غیر دارویی داروخانه را از هر نقطه از کشور جستجو و خریداری کنند. این پلت فرم به توسعه خود ادامه می‌دهد اما ماموریت این مرکز بدون تغییر باقی می‌ماند: رفاه و رضایت حداکثری مشتریان همیشه روشنی بخش سفر به جلوی داروخانه دکتر نوری فرد خواهد بود.

آدرس داروخانه دکتر نوری فرد: خراسان رضوی – مشهد – میدان بیمارستان امام رضا (ع) – برج پزشکی سیمرغ – داروخانه شبانه روزی دکتر نوری فرد

شماره تلفن: 0513145

بهترین داروخانه‌های مشهد

داروخانه دکتر پیشقدم

داروخانه دکتر پیشقدم یکی از بهترین داروخانه‌های مشهد به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو در زمینه داروهای سرطانی در ارائه طیف گسترده‌ای از داروهای متناسب با نیازهای منحصر به فرد بیمارانی که تحت شیمی درمانی و درمان‌های ضد سرطان هستند تخصص دارد. علاوه بر این، داروهایی را که به‌طور خاص برای اسکن‌های MRI و CT طراحی شده‌اند ذخیره می‌کند و از پشتیبانی جامع برای روش‌های تصویربرداری تشخیصی اطمینان می‌دهد.

یکی از نقاط قوت کلیدی این مرکز در توانایی آن در تهیه و عرضه داروهای خاص و کمیاب است. داروخانه دکتر پیشقدم می‌داند که بیماری‌های خاصی نیاز به دسترسی به داروهایی دارد که ممکن است به راحتی در داروخانه‌های سنتی در دسترس نباشند. به همین دلیل است که این داروخانه متعهد به تامین منابع و ارائه این درمان‌های تخصصی است تا اطمینان حاصل کنند که هر بیمار درمانی را که شایسته آن است دریافت می‌کند.

آدرس داروخانه دکتر پیشقدم: میدان احمداباد نبش احمد اباد19نبش بخارایی

شماره تلفن: 05138465042

داروخانه دکتر چراغی

یکی از داروخانه‌های شبانه روزی مشهد، داروخانه دکتر چراغی در محله شلوغ سجادشهر مشهد در بلوار سجاد واقع شده و به عنوان یکی از نوزده داروخانه در این محله پر جنب و جوش، موقعیت آن در نزدیکی بیمارستان دامپزشکی آریا دسترسی آسان را برای ساکنین و مراجعین تضمین می‌کند. این مرکز در نزدیکی ایستگاه مترو آزادی بوده و دسترسی به این داروخانه در مشهد از طریق حمل و نقل عمومی راحت است. چه به دنبال دارو، محصولات مراقبت بهداشتی یا مشاوره حرفه‌ای باشید، داروخانه دکتر چراغی اینجاست تا به صورت شبانه روزی به شما خدمات دهد و اطمینان حاصل کند که هر زمان که به آنها نیاز داشتید نیازهای بهداشتی شما برآورده می‌شود.

آدرس داروخانه دکتر چراغی: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد

شماره تلفن: 05136023017

داروخانه‌های شبانه روزی مشهد

عوامل انتخاب بهترین داروخانه خرید داروی شیمی درمانی در مشهد

تخصص در انکولوژی:

انتخاب داروخانه‌ای که در انکولوژی تخصص دارد می‌تواند چندین مزیت داشته باشد. این داروخانه‌ها درک بالایی از داروهای شیمی درمانی و الزامات منحصر به فرد آنها دارند. این مراکز همچنین ممکن است خدمات اضافی متناسب با بیماران سرطانی مانند مشاوره دارویی و برنامه‌های حمایتی را نیز ارائه بدهند.

در دسترس بودن داروها:

داروهای شیمی درمانی اغلب تقاضای زیادی دارند بنابراین بسیار مهم است داروخانه‌ای را انتخاب کنید که داروهای مورد نیاز شما را در انبار خود داشته باشد. برخی از داروخانه‌ها ممکن است دسترسی بهتری به برخی داروها داشته باشند یا اگر به راحتی در دسترس نباشند بتوانند به سرعت آنها را سفارش بدهند.

مکان و ساعات کاری مناسب:

کار در حوزه درمان سرطان می‌تواند از نظر جسمی و احساسی خسته‌کننده باشد بنابراین راحتی هنگام انتخاب داروخانه بسیار مهم است. به دنبال مکانی باشید که به راحتی از خانه یا مرکز درمانی شما قابل دسترسی باشد و ساعات کاری داروخانه انتخابی مطابق با برنامه شما باشد.

پوشش بیمه:

داروهای شیمی درمانی ممکن است گران باشند بنابراین توجه به پوشش بیمه و قیمت داروخانه ضروری است. با ارائه دهنده بیمه خود مشورت کنید تا ببینید با کدام داروخانه‌ها قرارداد دارند و هزینه‌های شما چقدر خواهد بود. برخی داروخانه‌ها همچنین ممکن است برنامه‌های کمکی یا تخفیف‌هایی را برای بیماران بدون بیمه یا بیمه نشده ارائه دهند.

تخصص و پشتیبانی داروساز:

یک داروساز آگاه و حامی می‌تواند تفاوت قابل توجهی در مسیر درمان سرطان شما ایجاد کند. به دنبال داروخانه‌هایی با داروسازان مجرب باشید که در انکولوژی تخصص دارند و مایل به پاسخگویی به سوالات شما هستند.

نظرات و توصیه‌های بیماران:

قدرت بررسی‌ها و توصیه‌های بیماران را دست کم نگیرید. از تیم پزشکی خود یا سایر بیماران سرطانی در مورد تجربیات آنها در مورد داروخانه‌های مختلف نظر بخواهید. پلتفرم‌های بررسی آنلاین نیز می‌توانند اطلاعات ارزشمندی در مورد کیفیت خدمات ارائه شده توسط داروخانه ارائه بدهند.

کلام آخر

داروخانه‌های مشهد نقش مهمی در رفع نیازهای متنوع بهداشتی ساکنین و مراجعه کنندگان دارند. در این مقاله داروخانه‌هایی را لیست کردیم که از خدمات تخصصی مانند شیمی‌درمانی و درمان‌های ضد سرطان گرفته تا ارائه داروها و محصولات بهداشتی روزمره را ارائه داده و تلاش می‌کنند تا دسترسی به درمان با کیفیت را برای همه تضمین کنند.

برچسب ها:

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

این مطلب را به دوستان خود پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بروزترین مقالات

ماموگرافی

تفاوت ماموگرافی با سونوگرافی سینه

1401-11-18
ویتامین و سرطان

ارتباط مصرف ویتامین و سرطان؛ ویتامین بیشتر، سرطان زودتر

1402-06-16
داروهای تسکین دهنده عوارض شیمی درمانی

معرفی داروهای تسکین دهنده عوارض شیمی درمانی

1402-06-14