سرطان پایان مسیر نیست، چیزی که در این مسیر مهم است روحیه‌ی جنگندگی و امید شما به بهبودی است، پس امیدوار و قوی بمانید.

بهترین داروخانه خرید داروی شیمی درمانی در اصفهان💎 [سال 1403]

بهترین داروخانه خرید داروی شیمی درمانی در اصفهان
در این نوشته شما می خوانید

یافتن داروخانه مناسب در اصفهان برای داروهای شیمی درمانی برای بیماران سرطانی بسیار مهم است. با بیش از 20 داروخانه که این داروهای حیاتی را ارائه می‌دهند مقایسه بین این گزینه‌ها می‌تواند بسیار دشوار باشد. با این مقاله از بای بای سرطان همراه باشید تا با بهترین داروخانه خرید داروی شیمی درمانی در اصفهان آشنا شوید تا تصمیم آگاهانه‌ای در مورد نیازهای بهداشتی خود بگیرید.

لیست بهترین داروخانه خرید داروی شیمی درمانی در اصفهان

داروخانه حکیم شفا

داروخانه شبانه روزی حکیم شفا یکی از بهترین داروخانه‌های اصفهان بوده و از جمله اولین داروخانه‌هایی است که سیستم‌های کامپیوتری را پذیرفته است. داروخانه شبانه روزی حکیم شفا با پشتیبانی تیمی از متخصصان مجرب و مجهز به آخرین پیشرفت‌های علمی متعهد به ارائه خدمات درجه یک است. با بیش از پنجاه سال خدمت در اصفهان پاسخگوی نیازهای شهروندان گرامی هستند.

این داروخانه در ارائه خدمات تجویز داروی عمومی و تخصصی و با تاکید بر داروهای درمان سرطان تخصص دارد. این مرکز اهمیت حیاتی دسترسی به این داروها را درک کرده و از اینکه بیماران مراقبتی را که شایسته آن هستند دریافت کنند اطمینان حاصل می‌کنند. داروخانه شبانه روزی حکیم شفا طیف گسترده‌ای از تجهیزات پزشکی و بیمارستانی را برای رفع نیازهای مختلف مراقبت‌های بهداشتی ارائه می‌دهد.

چه به داروهای نسخه‌ای یا تجهیزات پزشکی نیاز داشته باشید، داروخانه حکیم شفا مرکز قابل اعتمادی برای شماست. خدمات شبانه روزی این مرکز تضمین می‌کند که هر زمان که نیاز داشته باشید کمک در دسترس است و آرامش خاطر را برای بیماران عزیز فراهم می‌کند. به داروخانه 24 ساعته حکیم شفا اعتماد کنید تا با پشتوانه چندین دهه تجربه و تعهد به تعالی بهترین خدمات و پشتیبانی دارویی را به شما ارائه بدهد.

آدرس داروخانه حکیم شفا: اصفهان ، خیابان کاوه ، روبروی ترمینال بابلدشت ،داروخانه شبانه روزی حکیم شفا ، داروخانه شبانه روزی حکیم شفا 

شماره تلفن: 03133365515

داروخانه دکتر منصوری

داروخانه شبانه روزی دکتر منصوری واقع در محله دستگرد خیار اصفهان به صورت 24 ساعته به مشتریان خود خدمات رسانی می‌کند. این داروخانه که در خیابان شهید کاظمی واقع شده است یکی از چهار داروخانه در منطقه دستگرد خیار است و در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رز قرار دارد.

این داروخانه به رفع نیازهای دارویی متنوع مردم اختصاص دارد. این مرکز خدمات تجویز داروی عمومی و تخصصی را با تمرکز ویژه بر ارائه دارو برای بیماران سرطانی ارائه می‌دهند. داروخانه دکتر منصوری اهمیت دسترسی به موقع به این داروهای حیاتی را درک می‌کند و متعهد است تا بیماران مراقبت‌های مورد نیاز خود را دریافت کنند.

داروخانه شبانه روزی دکتر منصوری علاوه بر خدمات نسخه‌ای، طیف گسترده‌ای از خدمات و تجهیزات دارویی را هم به بیماران سرپایی و هم به بیماران بستری ارائه می‌دهد. چه به دنبال دارو، لوازم پزشکی یا تجهیزات مرتبط باشید این مرکز در تلاش است تا تمام نیازهای مراقبت‌های بهداشتی شما را زیر یک سقف برآورده کند.

موقعیت مکانی این داروخانه در نزدیکی بیمارستان رز بوده و دسترسی بیماران را تسهیل می‌کند و اطمینان می‌دهد آنها می‌توانند به راحتی به خدمات دارویی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، عملکرد شبانه روزی این مرکز تضمین می‌کند که هر زمان که بیماران نیاز داشته باشند، کمک در دسترس است و آرامش و راحتی را ارائه می‌دهد.

ماموریت داروخانه شبانه روزی دکتر منصوری، ارائه خدمات استثنایی دارویی است. هدف این مرکز با تیم اختصاصی خود این است که شریک مورد اعتماد شما در سلامت باشد و هر زمان که نیاز داشته باشید، خدمات و مراقبت‌های قابل اعتماد را ارائه بدهد. به داروخانه شبانه روزی دکتر منصوری اعتماد کنید تا شبانه روز در کنار شما باشد و بهترین خدمات و پشتیبانی دارویی را ارائه دهد.

آدرس داروخانه دکتر منصوری: اصفهان – بلوار کشاورز – جنب رستوران بیستون

تلفن: 03137756395

داروخانه شهید منتظری

داروخانه تخصصی شهید منتظری وابسته به دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان بوده و از سال 1361 به ارائه خدمات تخصصی دارویی پرداخته است. این مرکز مفتخر است که به عنوان یک شریک مورد اعتماد در حوزه بهداشت و درمان با ارائه دهندگان مختلف بیمه از جمله بیمه تامین اجتماعی، سلامت ایرانیان و خدمات درمانی نیروهای مسلح ارتباط دارند.

چه یک بیمار سرپایی یا بستری باشید، داروخانه شهید منتظری خدمات دارویی جامعی را ارائه می‌دهد، به ویژه به افرادی که به دنبال درمان در خانه خود یا در هنگام بستری در بیمارستان هستند. این مرکز علاوه بر داروها همچنین طیف گسترده‌ای از تجهیزات پزشکی و بیمارستانی را ارائه می‌دهد و اطمینان می‌دهد که بیماران به ابزارهای لازم برای مراقبت از خود دسترسی دارند.

از ویلچر گرفته تا وسایل کمکی تنفسی، این داروخانه متعهد به پشتیبانی از بیماران در طول دوره مراقبت‌های بهداشتی آن‌ها است و تلاش می‌کند تا منابع حیاتی را به راحتی در دسترس افراد قرار بدهد.

آدرس داروخانه شهید منتظری: خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان عیسی بن مریم

تلفن: 03132366005

داروخانه آموزشی امام سجاد

داروخانه آموزشی امام سجاد (ع) که در شهریور 1365 تأسیس شد مرکزی برای آموزش دانشجویان داروسازی و ارائه خدمات ضروری دارویی، آرایشی و بهداشتی به جامعه است. این داروخانه متعهد به مراقبت، اطلاعات دادن و ارائه مشاوره دارویی جامع به بیمار است و تضمین می‌کند افراد برای نیازهای بهداشتی خود راهنمایی لازم را دریافت می‌کنند.

این مرکز به عنوان شریک قراردادی با ارائه دهندگان مختلف بیمه از جمله تامین اجتماعی، خدمات پزشکی، نیروهای مسلح و شرکت‌های نفتی تلاش می‌کند تا خدمات خود را در دسترس همگان قرار دهد.

این داروخانه که به صورت شبانه روزی کار می‌کند همیشه آماده کمک به افراد نیازمند است. داروخانه امام سجاد با همکاری معاونت غذا و داروی استان اصفهان در تهیه و ارائه دارو برای طیف وسیعی از بیماری‌ها از جمله ام اس، پیوند، دیالیز، متابولیک و بیماران کووید تخصص دارد.

این مرکز که زیر نظر دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اداره می‌شود از تخصص اعضای هیات علمی برای تضمین کیفیت بالای آموزش و خدمات مشاوره بهره می‌برد. داروسازان و اساتید مجرب خدمات مشاوره رایگان دارویی، پاسخگویی به سوالات مربوط به تداخلات دارویی، عوارض جانبی، مصرف در دوران بارداری و شیردهی و موارد دیگر را ارائه می‌دهند. در داروخانه آموزشی امام سجاد به توانمندسازی بیماران با دانش و منابع مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد سلامت خود باور دارند.

در داروخانه امام سجاد اهمیت دسترسی به داروهای تخصصی سرطان را درک می‌کنند و به همین دلیل است که ارائه خدمات دارویی متناسب با افرادی که با سرطان مبارزه می‌کنند در اولویت قرار دارد. تیم داروساز اختصاصی این مرکز که زیر نظر اعضای محترم هیئت علمی بخش داروسازی بالینی بوده مشاوره تخصصی دارویی را ارائه می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که بیماران در طول دوره درمانی خود مراقبت و راهنمایی شخصی دریافت می‌کنند.

این مرکز علاوه بر داروهای معمولی، داروهای ترکیبی و ساختنی را ارائه می‌دهد که تحت نظارت دقیق اعضای هیئت علمی از گروه فارماسیوتیکس ساخته و ارائه می‌شود. این ویژگی تضمین می‌کند که بالاترین کیفیت و کارایی محصولات دارویی این داروخانه، متناسب با نیازهای هر فرد طراحی شده است.

آدرس داروخانه امام سجاد: خیابان استانداری جنب مرکز پزشکی نور و حضرت علی اصغر (ع)

تلفن: 03138115

داروخانه مناسب در اصفهان برای داروهای شیمی درمانی

داروخانه فارابی

داروخانه فارابی واقع در محله جی اصفهان و خیابان ارغوانیه و مسیر محلی ارغوانیه خدمات خود را ارائه می‌دهد. این داروخانه با موقعیت استراتژیک خود در مجاورت مؤسسات کلیدی مانند شرکت جهان لول، بیمارستان‌های تخصصی فارابی و آجرنما و پمپ بنزین ارغوانیه پتروایرک و شرکت مخابرات کلانی قرار دارد.

شرکت داروسازی فارابی در راستای پیشرفت‌های صنعت داروسازی جهانی با شرکت‌های دارویی پیشرو در سراسر جهان از جمله شرکت‌های دارویی RANBAXY، FUJISAWA، SANDOZ، GSK، VALPHARMA و NOVELL همکاری کرده است. این همکاری‌ها طیف متنوعی از محصولات دارویی آنتی‌بیوتیکی و غیر آنتی‌بیوتیکی مانند کوآموکسی‌کلاو، سفیکسیم و ففار (سولفات آهن + اسید فولیک) را به همراه داشته است.

محصولات این مرکز با استفاده از آخرین دانش فنی و فناوری‌های تولیدی و با استفاده از مواد اولیه تامین شده از شرکای آن تولید و با کیفیت کنترل می‌شوند. این امر تضمین می‌کند که اقلام این داروخانه با بالاترین استانداردهای ایمنی، اثربخشی و کیفیت مطابقت دارد و دسترسی بیماران را به داروهای قابل اعتماد و مؤثر فراهم می‌کند.

رسالت داروخانه فارابی این است که سلامتی بیماران را در اولویت قرار دهند. این مرکز متعهد به ارائه محصولات دارویی با بالاترین کیفیت هستند که توسط تعهد به تعالی و پایبندی به اقدامات کنترل کیفیت دقیق پشتیبانی می‌شود. چه به آنتی بیوتیک، داروهای غیر آنتی بیوتیک یا سایر محصولات دارویی نیاز داشته باشید می‌توانید به داروخانه فارابی برای ارائه راه حل‌های ایمن و موثر برای رفع نیازهای مراقبت‌های بهداشتی خود اعتماد کنید.

آدرس داروخانه فارابی: اصفهان – فلکه فلسطین – اول خیابان آمادگاه

شماره تلفن: 03132225547

داروخانه مناسب در اصفهان برای داروهای شیمی درمانی

داروخانه سیدالشهدا یکی از بهترین داروخانه خرید داروی شیمی درمانی در اصفهان

داروخانه سیدالشهدا که وابسته به دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان بوده از سال 1392 به ارائه خدمات دارویی بسیار تخصصی با تمرکز ویژه بر توزیع دارو برای بیماران سرطانی پرداخته است. این داروخانه به عنوان یک مورد اعتماد در حوزه سلامت با ارائه دهندگان بیمه‌های مختلف از جمله تامین اجتماعی، سلامت ایران، خدمات پزشکی، نیروهای مسلح، سازمان صدا و سیما، دانا، ایران، مستمری بگیران شرکت نفت و چندین بانک همکاری دارد. این امر تضمین می‌کند که خدمات این داروخانه برای همه افراد قابل دسترسی است.

در داروخانه سیدالشهدا، ارائه خدمات تخصصی دارویی متناسب با نیازهای منحصر به فرد بیماران سرطانی را در اولویت قرار داده‌اند. این مرکز از زمان آغاز به کار خود به ارائه مراقبت و حمایت همه جانبه از افرادی که با تشخیص سرطان مواجه هستند پرداخته است. تیم مجرب این داروخانه چالش‌های مرتبط با درمان سرطان را درک می‌کند و متعهد به ارائه خدمات شخصی سازی شده برای اطمینان از بهترین نتایج ممکن برای بیماران خود است.

داروخانه سیدالشهدا علاوه بر خدمات تخصصی سرطان به همه بیماران چه به صورت سرپایی و چه بستری خدمات خود را ارائه می‌دهد. این مرکز مجهز به ارائه طیف گسترده‌ای از خدمات دارویی برای رفع نیازهای همه افراد تحت مراقبت است. از توزیع دارو گرفته تا مشاوره و راهنمایی، این داروخانه از بیماران خود در هر مرحله پشتیبانی می‌کند.

آدرس داروخانه سیدالشهدا: خیابان مطهری ، جنب بیمارستان امید

تلفن: 03132354070

داروخانه آموزشی امین

داروخانه آموزشی امین از سال 1396 به ارائه خدمات و تجهیزات تخصصی دارویی به بخش‌های کلینیک و بستری مرکز آموزش پزشکی امین اختصاص یافته است. این مرکز که تحت نظارت داروخانه‌های آموزشی دانشکده داروسازی کار می‌کند نقش مهمی در اطمینان از در دسترس بودن داروها و لوازم ضروری برای تمام بخش‌ها، اتاق‌های عمل و کلینیک‌های این مرکز پزشکی ایفا می‌کند.

داروخانه امین با موجودی جامع بیش از 1200 قلم داروی عمومی، تخصصی و فوق تخصصی به همراه بیش از 300 قلم لوازم پزشکی و بهداشتی، پاسخگوی نیازهای پزشکی متنوع بیماران بستری و سرپایی است. این مرکز اهمیت تحویل به موقع و کارآمد داروها و مواد مصرفی را به هر بخش، اتاق عمل و کلینیک درک می‌کند. بنابراین از یک سیستم دقیق استفاده می‌کند که در آن اقلام بر اساس نیازها و مصرف خاص هر بخش تحویل داده می‌شود.

داروخانه امین با استفاده از یک سیستم انبار استوک محدود اطمینان حاصل می‌کند که بخش‌ها داروها و لوازم مورد نیاز را مطابق با نیاز خود دریافت می‌کنند. این مرکز از طریق برنامه منظم روزانه و مصرف ثبت شده در سیستم اطلاعات بیمارستان، اقلام را به سرعت تکمیل و به بخش‌ها تحویل می‌دهد. تکنسین‌های این داروخانه برای حفظ دقت و مسئولیت‌پذیری با دقت تمام موارد را در پرونده‌های بیمار ثبت می‌کنند و از مستندات صحیح تجویز و استفاده دارو اطمینان می‌دهند.

بهترین داروخانه‌های اصفهان

تکنسین‌های فنی داروخانه امین بازرسی‌های منظمی از انبارهای بخش انجام می‌دهند تا از ذخیره سازی مناسب، بررسی تاریخ انقضا و مدیریت موثر موجودی اطمینان حاصل کنند. این فرآیند کنترل دقیق تضمین می‌کند که همه داروها و لوازم با بالاترین استانداردهای ایمنی و اثربخشی مطابقت دارند و از رفاه بیماران محافظت می‌کنند.

آدرس: خیابان ابن سینا، خیابان سنبلستان، مرکز آموزشی درمانی امین

تلفن: 03131122193

کلام آخر

داروخانه‌ها نقش حیاتی در جوامع ما ایفا می‌کنند و خدمات دارویی ضروری را ارائه می‌دهند و به بیماران خدمت رسانی می‌کنند. چه دسترسی به داروهای تخصصی برای بیماران سرطانی و چه ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات و تجهیزات دارویی موردنظر شما باشد با بررسی داروخانه‌هایی که در لیست بهترین داروخانه خرید داروی شیمی درمانی در اصفهان ذکر شد به مقصود خود خواهید رسید.

این داروخانه‌ها با تعهد خود به بالا بردن کیفیت و دسترسی بیماران تلاش می‌کنند تأثیر مثبتی بر رفاه بیمار بگذارند و اطمینان حاصل کنند که همه به داروها و پشتیبانی مورد نیاز برای زندگی سالم‌تر دسترسی دارند.

برچسب ها:

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

این مطلب را به دوستان خود پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بروزترین مقالات

رژیم فستینگ و سرطان

رژیم فستینگ بگیرید تا سرطان نگیرید!⭐

1402-08-22
پیشگیری از سرطان

پیشگیری از سرطان: راهکارهای نوین و واکسیناسیون

1402-07-16
خون دماغ شدن و سرطان

ارتباط خون دماغ شدن و سرطان چیست

1402-06-27